Get Adobe Flash player

Kredyt hipoteczny kalkulator

Każdy kto zamierza zaciągnąć kredyt hipoteczny miał lub będzie mieć styczność z kalkulatorem kredytowym. Kredyt hipoteczny kalkulator służy do szybkiego i prostego obliczenia zdolności kredytowej oraz przyszłych rat.

Wesele staje się coraz częstszym powodem dla którego jesteśmy zmuszeni wziąć kredyt. Oczywiście najwięcej pieniędzy pochłania „talerzyk”, ale później są takie rzeczy jak fotograf, stroje, alkohol. Fotografia ślubna jest bardzo ważna, bo to jedyna „pamiątka” z tego ważnego dnia. Ceny usług wahają się od 3.000 do nawet 30.000. Które miasto jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o kredyt na wesele ?

Fotografia ślubna Kraków

Fotografia ślubna Kraków

Kraków – może dla niektórych to zaskoczenie że nie np. Warszawa. To w Krakowie najwięcej branych kredytów jest przeznaczanych na wesele i fotografa ślubnego z Krakowa. Fotograf to nie tylko zdjęcia ślubne, ale również fotorelacje, fotoalbumy, filmowe podziękowania dla rodziców, jak również fotobudki które ostatnio robią furorę na weselach.

Oczywiście nadal najwięcej osób bierze kredyt na cele hipoteczne, jednak wesele jest na 6 miejscu w rankingu „Na co wziąłem kredyt w kwocie powyżej 50 tys.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *