Get Adobe Flash player

Kredyt hipoteczny kalkulator

Każdy kto zamierza zaciągnąć kredyt hipoteczny miał lub będzie mieć styczność z kalkulatorem kredytowym. Kredyt hipoteczny kalkulator służy do szybkiego i prostego obliczenia zdolności kredytowej oraz przyszłych rat.

Jesteśmy firmą doradczą, która działa od 2005 roku na rynku polskich kredytów mieszkaniowych. Pomagamy ludziom z całej Polski przy wyborze najlepszych opcji dla kredytu. Mamy do dyspozycji oferty największych banków udzielających kredyty hipoteczne w Polsce.

Stawiamy na nowoczesność, dlatego mamy własny model obsługi klienta. Jego głównym celem jest maksymalna oszczędność czasu naszych klientów oraz utrzymanie wysokiego poziomu niezależnego i fachowego doradztwa. Nasi klienci, aby móc porównać banki (kredyty hipoteczny), a następnie wybrać i zdobyć najlepszy dla siebie kredyt mieszkaniowy, nie muszą marnować czasu na zbędne spotkania. Wszystkie informacje mogą Państwo uzyskać nie wychodząc z domu, przy pomocy komputera i narzędzi przez nas stworzonych. Zapraszamy do skorzystania  z naszego kalkulatora kredytowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *